top of page
Elektrostatik Toz Boya 1
Elektrostatik Toz Boya 2

Artline Kimya, özgün ve yenilikçi yapısı ile her projeyi kendi kapsamında değerlendirerek, deneyimli dinamik uzman kadrosu ve güçlü altyapısı sayesinde müşterilerine fonksiyonel, estetik, dayanıklı, yenilikçi ve kusursuz ürünler sunarak en iyi çözümleri geliştirir.

Farklı desen ve dokudaki geniş yelpazeli estetik, şık ve kullanışlı ürün koleksiyonlarını görmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Rekabetçi fiyatları ile satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Fiyat ve teknik bilgi için müşteri danışma hattını veya info@artlinekimya.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Polyester Toz Boya 

 

Polyesterler en yaygın kullanılan tozlardır ve paranızın karşılığını fazlasıyla verirler. En yaygın kullanılan iki polyester tozu türü: TGIC (tri glisidil izosiyanürat) ve TGIC içermeyen veya bazen 'Primid' olarak da bilinen TGIC olmayan. Hem TGIC hem de TGIC içermeyen polyesterler, büyük esneklik ve darbe direnci ve iyi kimyasal direnç dahil olmak üzere iyi mekanik direnç sunar. Bu tozun bir çekişi, düşük sertleşme sıcaklığıdır. Bu düşük sıcaklık gereksinimi, hassas öğeler için daha iyi hale getirir. Polyesterler ayrıca sararmaya karşı iyi bir aşırı pişirme direnci sağlar, bu da kullanımlarını gerçekten kolaylaştırır ve Standart Polyesterler 1-3 yıl iyi UV direnci sunar, bu nedenle tüm iç ve bazı dış uygulamalar için iyi çalışırlar. Standart polyesterlerin büyük bir avantajı, içinde bulundukları muazzam renk seçenekleri, parlaklık seviyeleri ve özel efektlerdir. Neredeyse sınırsız! Polyesterler, her yönüyle katı özelliklere sahiptir ve birçok uygulama için ortak bir ilk tercihtir.

 

Açıkça görülüyor, ancak TGIC içermeyen polyesterler, TGIC içermeyen TGIC polyesterlerin tüm avantajlarını sunuyor! Ayrıca daha yüksek bir ilk geçiş transfer verimliliği sağlayabilirler, ancak aşırı film kalınlığına karşı daha hassastırlar ve TGIC'lerden daha az aşırı pişme direnci sağlarlar.

 

Toz boyaların iş gücü olarak, polyesterlerin çok fazla dezavantajı olmaması şaşırtıcı değil. Kalıcı olarak dışarıda kalacak ve bu nedenle iyi giyilebilirlik ve dayanıklılığa ihtiyaç duyan parçaları kaplıyorsanız, bunun yerine süper dayanıklı polyesteri düşünün. Sınırlı dış dayanıklılık, standart bir polyesterin ana dezavantajıdır.

Artline Kimya, Artline Toz Boya, Artline Powder, Artline Powder Coatings, Artline Powder Coat, Powder, Powder Coatings, Powder Coat, Coat, Coats, Coating ,Coatings, Elektrostatik Toz Boya, Elektrostatik Toz Boya Tedarik, Toz Boya, Toz Boya Tedarik, Toz Boya İstanbul, Elektrostatik Toz Boya İstanbul, Toz Boya Depo, Elektrostatik Toz Boya Depo, Toz Boya İmalat, Elektrostatik Toz Boya İmalat, Elektrostatik Toz Boya Çeşitleri, Toz Boya Çeşitleri, Toz Boya Ümraniye, Elektrostatik Toz Boya Ümraniye, Epoksi Toz Boya, Epoksi Polyester Toz Boya, Hbrid Toz Boya, Polyester Toz Boya, Poliüretan Toz Boya, Epoksi Elektrostatik Toz Boya, Epoksi Polyester Elektrostatik Toz Boya, Hbrid Elektrostatik Toz Boya, Polyester Elektrostatik Toz Boya, Poliüretan Elektrostatik Toz Boya, Üretici, Toz Boya Üretici, Toz Boya Satınalma, Elektrostatik Toz Boya Üretici, Elektrostatik Toz Boya Satınalma, Fırın Boya, Toz Boya Fırın Boya, Elektrostatik Toz Boya Fırın Boya, Toz Boya Satış, Toz Boya Satış Noktası, Elektrostatik Toz Boya Satış, Elektrostatik Toz Boya Satış Noktası.

bottom of page