top of page
Elektrostatik Toz Boya 1
Elektrostatik Toz Boya 2

Artline Kimya, özgün ve yenilikçi yapısı ile her projeyi kendi kapsamında değerlendirerek, deneyimli dinamik uzman kadrosu ve güçlü altyapısı sayesinde müşterilerine fonksiyonel, estetik, dayanıklı, yenilikçi ve kusursuz ürünler sunarak en iyi çözümleri geliştirir.

Farklı desen ve dokudaki geniş yelpazeli estetik, şık ve kullanışlı ürün koleksiyonlarını görmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Rekabetçi fiyatları ile satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Fiyat ve teknik bilgi için müşteri danışma hattını veya info@artlinekimya.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Epoksi Toz Boya Nedir?

Epoksiler , yaygın olarak kullanılan ilk tozlardı. Çok dayanıklıdırlar, mükemmel sertlik sunarlar ve mevcut tüm tozların tartışmasız en iyi kimyasal ve korozyon direncine sahiptirler. Bu tip tozun bir diğer artısı, kullanım kolaylığı ve çok çeşitli kürleme programlarıdır. Epoksiler, fosfat kaplama ve kumlama dahil olmak üzere mükemmel yapışma sağlayan metalin çeşitli ön işlemleriyle metallere son derece iyi yapışır.

Epoksi tozlarının dezavantajı, iyi havalanmamalarıdır. Dış mekana maruz kalma, güneşte solmalarına ve tebeşirlenmelerine neden olabilir. Havaları kötüdür ve genellikle birkaç ay sonra yüzeyde bozulmaya başlarlar. Bu, epoksileri iç mekan uygulamalarına daha uygun hale getirir.

Epoksiler hakkında son bir not, birçok astarın yapışma gücü ve korozyon direnci nedeniyle epoksi olmasıdır. Güneşi iyi tutmadıkları için başka bir boya türü altında ön kat olarak kullanılmaları, zayıf yönlerini kapatırken güçlü yönlerinden de yararlanır.

Artline Kimya, Artline Toz Boya, Artline Powder, Artline Powder Coatings, Artline Powder Coat, Powder, Powder Coatings, Powder Coat, Coat, Coats, Coating ,Coatings, Elektrostatik Toz Boya, Elektrostatik Toz Boya Tedarik, Toz Boya, Toz Boya Tedarik, Toz Boya İstanbul, Elektrostatik Toz Boya İstanbul, Toz Boya Depo, Elektrostatik Toz Boya Depo, Toz Boya İmalat, Elektrostatik Toz Boya İmalat, Elektrostatik Toz Boya Çeşitleri, Toz Boya Çeşitleri, Toz Boya Ümraniye, Elektrostatik Toz Boya Ümraniye, Epoksi Toz Boya, Epoksi Polyester Toz Boya, Hbrid Toz Boya, Polyester Toz Boya, Poliüretan Toz Boya, Epoksi Elektrostatik Toz Boya, Epoksi Polyester Elektrostatik Toz Boya, Hbrid Elektrostatik Toz Boya, Polyester Elektrostatik Toz Boya, Poliüretan Elektrostatik Toz Boya, Üretici, Toz Boya Üretici, Toz Boya Satınalma, Elektrostatik Toz Boya Üretici, Elektrostatik Toz Boya Satınalma, Fırın Boya, Toz Boya Fırın Boya, Elektrostatik Toz Boya Fırın Boya, Toz Boya Satış, Toz Boya Satış Noktası, Elektrostatik Toz Boya Satış, Elektrostatik Toz Boya Satış Noktası.

bottom of page