top of page
Elektrostatik Toz Boya 1
Elektrostatik Toz Boya 2

Artline Kimya, özgün ve yenilikçi yapısı ile her projeyi kendi kapsamında değerlendirerek, deneyimli dinamik uzman kadrosu ve güçlü altyapısı sayesinde müşterilerine fonksiyonel, estetik, dayanıklı, yenilikçi ve kusursuz ürünler sunarak en iyi çözümleri geliştirir.

Farklı desen ve dokudaki geniş yelpazeli estetik, şık ve kullanışlı ürün koleksiyonlarını görmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Rekabetçi fiyatları ile satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Fiyat ve teknik bilgi için müşteri danışma hattını veya info@artlinekimya.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Epoksi - Polyester Toz Boya

Epoksiler ve polyesterler genellikle melezler oluşturmak için birlikte karıştırılır. Bu melezler, saf epoksilerle yakından ilgili kalır ancak üstün hava bozunma özellikleri sunar. Bu melezler, epoksi veya polyesterin özelliklerini vurgulamak için çeşitli oranlarda karıştırılabilir. Polyester, düz bir epoksi ile karşılaştırıldığında aşırı pişme direncini artıracak ve ayrıca ultra pürüzsüz, ince filmler oluşturacaktır. Reçinelerin kombinasyonu, onları saf bir epoksiden daha ekonomik hale getirebilir. Polyester, epoksilerin korozyonunu ve kimyasal direncini azaltır ve ürüne gerçekten herhangi bir dış hava koşullarına dayanıklılık katmaz. Melezler, iyi fonksiyonel özelliklerle birlikte iyi kozmetik çekicilik gerektiren ürünlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Hibritler, epoksilerin kullanıldığı alanların bazılarında kullanılabilir, ancak genellikle ev aletlerinde ve mobilya, raflar, iç aydınlatma ve elektrikli aletler gibi diğer ev eşyalarında bulunur. Soba, çamaşır makinesi ve kurutucu gibi ev aletleri, hibritler için yaygın bir uygulamadır.

Artline Kimya, Artline Toz Boya, Artline Powder, Artline Powder Coatings, Artline Powder Coat, Powder, Powder Coatings, Powder Coat, Coat, Coats, Coating ,Coatings, Elektrostatik Toz Boya, Elektrostatik Toz Boya Tedarik, Toz Boya, Toz Boya Tedarik, Toz Boya İstanbul, Elektrostatik Toz Boya İstanbul, Toz Boya Depo, Elektrostatik Toz Boya Depo, Toz Boya İmalat, Elektrostatik Toz Boya İmalat, Elektrostatik Toz Boya Çeşitleri, Toz Boya Çeşitleri, Toz Boya Ümraniye, Elektrostatik Toz Boya Ümraniye, Epoksi Toz Boya, Epoksi Polyester Toz Boya, Hbrid Toz Boya, Polyester Toz Boya, Poliüretan Toz Boya, Epoksi Elektrostatik Toz Boya, Epoksi Polyester Elektrostatik Toz Boya, Hbrid Elektrostatik Toz Boya, Polyester Elektrostatik Toz Boya, Poliüretan Elektrostatik Toz Boya, Üretici, Toz Boya Üretici, Toz Boya Satınalma, Elektrostatik Toz Boya Üretici, Elektrostatik Toz Boya Satınalma, Fırın Boya, Toz Boya Fırın Boya, Elektrostatik Toz Boya Fırın Boya, Toz Boya Satış, Toz Boya Satış Noktası, Elektrostatik Toz Boya Satış, Elektrostatik Toz Boya Satış Noktası.

bottom of page