top of page
Elektrostatik Toz Boya 1
Elektrostatik Toz Boya 2

Artline Kimya, özgün ve yenilikçi yapısı ile her projeyi kendi kapsamında değerlendirerek, deneyimli dinamik uzman kadrosu ve güçlü altyapısı sayesinde müşterilerine fonksiyonel, estetik, dayanıklı, yenilikçi ve kusursuz ürünler sunarak en iyi çözümleri geliştirir.

Farklı desen ve dokudaki geniş yelpazeli estetik, şık ve kullanışlı ürün koleksiyonlarını görmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Rekabetçi fiyatları ile satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Fiyat ve teknik bilgi için müşteri danışma hattını veya info@artlinekimya.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Poliüretan Toz Boya 

Poliüretanlar kimyasal olarak polyesterlere benzerler, ancak kürleme maddelerinde farklılık gösterirler. Poliüretanlar, çok pürüzsüz bir yüzey ve çok iyi bir dış dayanıklılığın yanı sıra mükemmel kimyasal ve korozyon direnci sunar, bu da onları yakıt depoları gibi şeyler için ideal kılar. Diğer yaygın uygulamalar arasında tarım ekipmanları, klimalar, araba jantları ve kapı kolları bulunur. Kapı kolları, fırın kolları ve benzeri uygulamalarda parmak izi görülmediği için kullanılırlar. Poliüretan boyanın bir dezavantajı, daha yüksek mil kalınlıklarında gaz çıkarmaya ve kırılgan hale gelebilmesidir. Ayrıca uygulama sırasında bir koku fark edebilirsiniz ve kür sırasında fırında kür ve duman da oluşabilir, bu nedenle uygulamanıza ve uygulama sırasında kür parametrelerine dikkat edin. Poliüretanlar ayrıca reçine maliyeti nedeniyle genellikle diğer toz türlerinden daha pahalıdır.

Artline Kimya, Artline Toz Boya, Artline Powder, Artline Powder Coatings, Artline Powder Coat, Powder, Powder Coatings, Powder Coat, Coat, Coats, Coating ,Coatings, Elektrostatik Toz Boya, Elektrostatik Toz Boya Tedarik, Toz Boya, Toz Boya Tedarik, Toz Boya İstanbul, Elektrostatik Toz Boya İstanbul, Toz Boya Depo, Elektrostatik Toz Boya Depo, Toz Boya İmalat, Elektrostatik Toz Boya İmalat, Elektrostatik Toz Boya Çeşitleri, Toz Boya Çeşitleri, Toz Boya Ümraniye, Elektrostatik Toz Boya Ümraniye, Epoksi Toz Boya, Epoksi Polyester Toz Boya, Hbrid Toz Boya, Polyester Toz Boya, Poliüretan Toz Boya, Epoksi Elektrostatik Toz Boya, Epoksi Polyester Elektrostatik Toz Boya, Hbrid Elektrostatik Toz Boya, Polyester Elektrostatik Toz Boya, Poliüretan Elektrostatik Toz Boya, Üretici, Toz Boya Üretici, Toz Boya Satınalma, Elektrostatik Toz Boya Üretici, Elektrostatik Toz Boya Satınalma, Fırın Boya, Toz Boya Fırın Boya, Elektrostatik Toz Boya Fırın Boya, Toz Boya Satış, Toz Boya Satış Noktası, Elektrostatik Toz Boya Satış, Elektrostatik Toz Boya Satış Noktası.

bottom of page