top of page
Elektrostatik Toz Boya 1

Artline Kimya, özgün ve yenilikçi yapısı ile her projeyi kendi kapsamında değerlendirerek, deneyimli dinamik uzman kadrosu ve güçlü altyapısı sayesinde müşterilerine fonksiyonel, estetik, dayanıklı, yenilikçi ve kusursuz ürünler sunarak en iyi çözümleri geliştirir.

Farklı desen ve dokudaki geniş yelpazeli estetik, şık ve kullanışlı ürün koleksiyonlarını görmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Rekabetçi fiyatları ile satış öncesi ve satış sonrası hizmetleri ile süreci sorunsuz bir şekilde tamamlamanızı sağlar.

Fiyat ve teknik bilgi için müşteri danışma hattını veya info@artlinekimya.com e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Akrilik Toz Boya 

Günümüzde kullanılan çoğu akrilik toz boya, polimer omurgasına GMA (glisidil metakrilat) monomerinin dahil edilmesi nedeniyle “GMA Akrilikleri” olarak anılır. GMA Akrilikler neredeyse evrensel olarak vernik olarak kullanılmaktadır. 

 

Akrilik tozların avantajları şunları içerir:

  • Olağanüstü pürüzsüzlük

  • Mükemmel hava koşullarına dayanıklılık

  • İyi kimyasal direnç

  • Optik netlik ve su beyazı renk

 

GMA Akrilik tozlarının dezavantajları şunlardır:

  • Zayıf darbe direnci ve esneklik

  • Yüksek fiyat

  • Farklı renklere pigment yapmak zor

  • Diğer kimyasallarla çapraz kontaminasyon genellikle bir problemdir

  • Zayıf depolama kararlılığı

 

GMA Akrilik tozları neredeyse sadece otomotiv sektöründe alüminyum jantlar veya otomobil gövdesi için vernik olarak bulunur. Parlaklık veya mekanik özellikleri manipüle etmek için polyesterlerle birlikte de kullanılabilirler.

Artline Kimya, Artline Toz Boya, Artline Powder, Artline Powder Coatings, Artline Powder Coat, Powder, Powder Coatings, Powder Coat, Coat, Coats, Coating ,Coatings, Elektrostatik Toz Boya, Elektrostatik Toz Boya Tedarik, Toz Boya, Toz Boya Tedarik, Toz Boya İstanbul, Elektrostatik Toz Boya İstanbul, Toz Boya Depo, Elektrostatik Toz Boya Depo, Toz Boya İmalat, Elektrostatik Toz Boya İmalat, Elektrostatik Toz Boya Çeşitleri, Toz Boya Çeşitleri, Toz Boya Ümraniye, Elektrostatik Toz Boya Ümraniye, Epoksi Toz Boya, Epoksi Polyester Toz Boya, Hbrid Toz Boya, Polyester Toz Boya, Poliüretan Toz Boya, Epoksi Elektrostatik Toz Boya, Epoksi Polyester Elektrostatik Toz Boya, Hbrid Elektrostatik Toz Boya, Polyester Elektrostatik Toz Boya, Poliüretan Elektrostatik Toz Boya, Üretici, Toz Boya Üretici, Toz Boya Satınalma, Elektrostatik Toz Boya Üretici, Elektrostatik Toz Boya Satınalma, Fırın Boya, Toz Boya Fırın Boya, Elektrostatik Toz Boya Fırın Boya, Toz Boya Satış, Toz Boya Satış Noktası, Elektrostatik Toz Boya Satış, Elektrostatik Toz Boya Satış Noktası.

bottom of page